Grupa Crazy Dolls ieskandina vasaru ar jaunu singlu „Es nedejoju”

Crazy Dolls

Viena no visu laiku latviešu pozitīvākajām grupām Crazy Dolls līdz ar pirmajiem vasaras vēstnešiem dabā laidusi klajā pati savu vasaras vēstnesi – dziesmu „Es nedejoju”. Ar jauno singlu grupa vēlreiz apliecina savu misiju, kas ir 100% mažors. Tāpat kā visām dziesmām, kas atrodamas Crazy Dolls albumā "No visa galva griežas", arī "Es Nedejoju" pamatuzdevums ir tās klausītājus un baudītājus kaut nedaudz uzlādēt pozitīvi. Jaunais singls pēc tā veidotāju domām vienkārši ideāli saskan ar šobrīd visur esošo ziedošu ievu un ābeļziedu smaržu, kas palīdz tā pozitīvo vēstījumu gluži vai uzsūkt caur porām.

Kā apgalvo Crazy Dolls puiši, dziesma esot gan par viņiem pašiem, gan par visiem tiem mazliet robustajiem letiņiem, kuriem ne pārāk patīk dejot, bet uzdziedāt ir ar mieru jebkurā laikā un vietā. Un tā jau ir, katram cilvēkam ir savs talants, kas jāceļ saulītē un par kuru nav jākautrējas..

Šis gads grupai ir bijis ļoti sekmīgs, jo studijā notiek darbs pie vairākām jaunām dziesmām, un tas nozīmē, ka cerības 2021. gadā sagaidīt jaunu Crazy Dolls dziesmu albumu ir visai pamatotas.

Atgādinām, ka grupa Crazy Dolls, par kuras repertuāru atbild tās dalībnieki Holis un Midis, ir novērtēta arī latviešu Mūzikas ierakstu gada balvas „Zelta mikrofons” ceremonijā, kur 2018.gadā ar balvu novērtēts tās albums "No visa galva griežas".

Video: https://youtu.be/vwpH2TJsy8k

Dziesmas videoverisjas autors - Ēriks Saksons. Foto - Gatis Saukāns.