Crazy Dolls laiž klajā pirmo albumu desmit gadu laikā.

Crazy Dolls - CD vāks

Jaunais Crazy Dolls 16 dziesmu apkopojums "No Visa Galva Griežas" ir grupas pirmais albums kopš 2008. gada, kad tika atjaunota grupas darbība, un trešais vairāk nekā 20 gadu daiļradē. Pa šo laiku grupa tikusi pie sev raksturīgā skanējuma. "No Visa Galva Griežas" dzirdamas dziesmas, kas izdotas no 2008. līdz 2018. gadam, kā arī divi līdz šim nedzirdēti skaņdarbi. Tāpat tajā dzirdams singls "Par Zīmuli'', kas ir grupas pirmā lēnā kompozīcija ar nelielām valša iezīmēm. https://youtu.be/MPQk_xwA5hA

Albuma noskaņa pozitīva un mažorīga, un pēc grupas dalībnieku domām tieši tādu noskaņu pietrūkst latviešu popmūzikā. Taču, kā iesmej paši mūziķi, "No Visa Galva Griežas" neesot nevienas dziesmas par mīlestību. Jaunajā albumā dzirdama arī sadarbība ar vairākiem citiem Latvijā pazīstamiem mūziķiem. Desmit gadu laikā, ko prasījusi albuma radīšana, Crazy Dolls paspējuši sadarboties gan ar Mārtiņu Freimani, gan Valteru Frīdenbergu. .

Grupa saka lielu paldies visiem, kuru ceļi šo gadu laikā krustojušies ar Crazy Dolls.

Albums izdots digitāli un atrodams visos populārākajos mūzikas veikalos un straumēšanas servisos. Interesentiem ekskluzīvi ir pieejams arī grupas albums fiziskā CD formāta, kas veikalos nav nopērkams. Lai to iegūtu savā īpašumā, jāsazinās ar grupas pārstāvi, izmantojot Facebook Crazy Dolls lapu vai rakstot uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Dziesmu lejupielādē: https://crazydolls.bandcamp.com/

Grupa "Crazy Dolls" publicē pēdējo dziesmu un video no gaidāmā albuma

Crazy Dolls - Galva griežas

 Grupas "Crazy Dolls" dalībnieki Midis un Mārtiņš saviem klausītājiem sola vairs nepublicēt jaunas dziesmas, kamēr nebūs iznācis albums ar visām līdz šim ierakstītajām dziesmām un, ja diskā pietiks vietas, tad ieļaut tajā arī pāris jaunu kompozīciju.

 

 Dziesma "Galva griežas" mažora toņos stāsta par to, ka no visas apkārtējās ikdienas steigas un pārlieku lielās dzīšanās pēc naudas ir pavisam vienkārši saķert galvas reiboni, kuru var mazināt vien ar spēcīgu izdziedāšanos un jestru izdejošanos.

 

 Grupa "Crazy Dolls" saka lielu paldies multimāksliniekam Ērikam Saksonam, kurš eleganti, precīzi un radoši īstenoja grupas videoklipa vīziju.

 

 Paldies arī dziesmas video galvenajam varonim Raimondam, kurš teicami iejutās vientuļa un ļoti ekspresīva karaokes dziedātāja lomā un savu auditoriju vēl tikai meklē.

 

Dziesmu lejupielādē: https://crazydolls.bandcamp.com/

 

 

 

„Crazy Dolls” kļūst nopietnāki!

Crazy Dolls - Tā ir lemntsGrupa „Crazy Dolls” publicē jaunu dziesmu - „Tā Ir Lemts”, kura, iespējams, ir visnopietnākā grupas daiļradē!

Mūzikas autors Midis dziesmas melodiju sacerēja, braucot ar velosipēdu pa Rīgas ielām. Midis sola, ka tieši šādi turpmāk tiks sacerētas nākošās dziesmu melodijas!

„Šoreiz dziesmas melodija pieprasīja krietni nopietnākus vārdus, kā līdz šim un, pēc daudziem labojumiem, tapa dziesmas teksta versija par pamatlietām, kuras mainīt nav nevienam pa spēkam.”, tā teksta autors Holis.

Šis būs jau četrpadsmitais singls no ''Crazy Dolls'' topošā albuma un ,iespējams, visām dziesmām vairs nepietiks vietas! :)

Grupas „Crazy Dolls” uzstādījums ir radīt 100 % pozitīvu mūziku.

Dziesmas „Piesit ar kāju” videoversija - https://www.youtube.com/watch?v=wQq7eBp03wc&feature=youtu.be

 

Dziesmu bezmaksas, vai pret ziedojumu var lejupielādēt: crazydolls.bandcamp.com/

 

Ar skaļu dziedāšanu pret dusmām jeb "Crazy Dolls" jaunā dziesma!

Crazy Dolls - Piesit ar kajuGrupa "Crazy Dolls" publicē jaunu dziesmu "Mīļā miera labad" un tās videoversiju.

Ar katru jaunu dziesmu grupa "Crazy Dolls" ir arvien tuvāk uzvarai pār bēdīgajām un skumjajām latviešu estrādes dziesmām. Cīņa ir grūta, un jaunās dziesmas izveidošana ar vairākām radošām pauzēm prasījusi veselu gadu!

Iedvesmojošā sol mažorā ieturētā dziesma vēsta par to, ka jebkura veida un izmēra dusmas vislabāk neitralizēt ar skaļu dziedāšanu. "Tas tiešām strādā! Pārbaudīts!" tā par dziesmu "Mīļā miera labad" saka grupas "Crazy Dolls" dalībnieki Midis un Mārtiņš.

 

Dziesmas „Mīļā miera labad” videoversija - https://youtu.be/4ii2-QaX7yc

 

Dziesmu bezmaksas, vai pret ziedojumu var lejupielādēt: crazydolls.bandcamp.com/

 

Grupa „Crazy Dolls” piesit ar kāju!

Crazy Dolls - Piesit ar kajuGrupa „Crazy Dolls” piesakot jauno dziesmu - „Piesit ar kāju”, turpina cīņu ar bēdīgo dziesmu īpatsvaru latviešu estrādē!

Mūzikas autors Midis atzīst, ka ar katru gadu kļūst ar vien grūtāk sakomponēt kādu skumju dziesmu, tamdēļ tiek radītas tikai un vienīgi pozitīvas.

„Dziesmā „Piesit ar kāju” nav jāmeklē dziļa jēga. Tās uzdevums ir atslēgt cilvēku no pelēkās ikdienas uz veselām 3. minūtēm un 19. sekundēm.”, tā saka dziesmas teksta autors Holis.

Grupas „Crazy Dolls” uzstādījums ir radīt tikai 100 % pozitīvu mūziku.

 

Dziesmas „Piesit ar kāju” videoversija - https://youtu.be/L85JyQ0Fe08

 

Dziesmu bezmaksas, vai pret ziedojumu var lejupielādēt: crazydolls.bandcamp.com/